Eatrend Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Informatikai rendszergazda

  • Cég neve

    Eatrend Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    2730 Albertirsa

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS BACKUP SQL ACTIVE DIRECTORY VPN HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Microsoft alapú infrastruktúra napi szintű üzemeltetése és felügyelete
  • Windows szerverek üzemeltetése, frissítése, felügyelete
  • Backup rendszer üzemeltetése, konfigurációja, felügyelete
  • Kapcsolattartás a felhasználókkal, az informatikai támogató partnerekkel
  • Hálózati eszközök (switchek, routerek) beállítása, üzemeltetése
  • Számítástechnikai eszközök szervizelése, javíttatása
  • Számítógépek előkészítése kiadásra (OS telepítés, szükséges programok telepítése, beállítása)
  • Hardveres és szoftveres hibaelhárítás a felhasználók számítógépén, mobiltelefonokon

Elvárások

  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Windows Server, Hyper-V, MS SQL, Active Directory, Group Policy, VPN, TCP/IP hálózati ismeretek
  • Távoli hibaelhárítási gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megoldásközpontú gondolkodás és jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Fontos számunkra, hogy minden területen támogassuk a munkavállalóinkat:
    • munkanapokon biztosítjuk számodra az ebédet (kiváló minőségű és jóízű ételekből választhatsz :) )
    • modern irodában dolgozunk, melyben minden eszköz támogatja a hatékony munkavégzésedet
    • egymást mindig támogató, jókedvű csapatban dolgozunk
  • Folyamatosan fejlődő vállalatcsoportunk élete a stabil háttér mellett újabb és újabb szakmai kihívásokkal támogatja a fejlődésedet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Vállalatunk több mint 10 éve az egyik vezető közétkeztetési társaság az országban, s hisszük, hogy további sikereinket akkor tudjuk elérni, ha csapatunkat folyamatosan fejlesztjük.
Albertirsai és győri irodánkba keresünk olyan kollégát, aki tapasztalatával mindennapi gördülékeny működésünket segíti.

Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, várjuk jelentkezésedet egy fényképes önéletrajzzal együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Kérlek vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek.